Soustředění v létě 2023 – se opravdu vydařilo, podívejte se do galerie a na projekty.

Další soustředění se bude konat
od 29. června do 13. července 2024
v Plasnici v Orlických horách.


Soustředění je určeno pro osmáky až maturanty.
Stále se můžete přihlásit (zbývá ještě několik málo volných míst).

Předběžně přihlášeným jsme 10. 2. zaslali emailem podrobné informace.
Pokud vám nedorazily, okamžitě nás kontaktujte!
Těšíme se na viděnou.


Letní tábor, kde se s nudou nepočítá!

Naše soustředění je určeno pro mladé lidi, kteří mají zájem poznávat nové věci i během prázdnin. Za tímto účelem připravuje tým zkušených vedoucích dopolední matematické, fyzikální a informatické kurzy, projekty, odborné přednášky i propracovaný mimoodborný program.

Kurzy i projekty si můžete vybrat ze široké nabídky dle vlastních zájmů a dovedností. Pro Vaši práci Vám bude k dispozici vybavená dílna, počítačová laboratoř i knihovna. Další zkušenosti získáte při prezentování výsledků na závěrečné konferenci před svými kolegy a vedoucími.

V rámci mimoodborného programu na Vás čeká celotáborová hra s propracovaným příběhem. Můžete si tak protáhnout tělo, vyčistit mysl, užít spoustu zábavy a postavit se zdánlivě nepřekonatelným výzvám. Samozřejmě se můžete těšit i na tradiční táborové aktivity, jako je celodenní výlet, táborák, kytarování či taneční večer.

Lepší obrázek o našem táboře si můžete udělat po prohlédnutí galerie nebo přečtení některých projektových dokumentací z loňských ročníků.

Pokud Vás náš tábor zaujal, podívejte se na podrobnější informace k následujícímu roku nebo nám napište.